top of page

REFERENCE

Ráda bych poděkovala p. Trmatové z realitní kanceláře Stejskal Reality za velmi lidský a profesionální přistup při zprostředkováni pronájmu bytu v Českých Budejovicích. Jednání a domluva s p. Trmatovou byla vždy korektní, příjemné a vstřícné. Na schůzkách byla vždy s předstihem a velmi dobře připravena. Nalezení nového nájemníka proběhlo hladce, ve velmi krátkém čase a pro mě jako pronajímatele bez práce a starostí.  Při první schůzce jsem paní Trmatové předala klíče od bytu a dál jsem se již nemusela o nic starat.  Z proběhlých prohlídek p. Trmatová samostatně vybrala 3 dle jejího názoru nejvhodnější zájemce a jejich profily poté telefonicky zkonzultovala se mnou. Příprava a odsouhlasení nájemní smlouvy proběhlo po E-mailech.  Druhá a poslední schůzka již byla rovnou podpis nájemní smlouvy s vybraným nájemcem a fyzické předání bytu.  Využití služeb paní Trmatové mohu jenom doporučit a sama, pokud bude v budoucnu příležitost, se na ní určitě obrátím znovu.

   Za spokojeného zákazníka

Kateřina F.

říjen 2021

Děkuji Veronice Trmatové za odborné vedení pronájmu bytu. Samostatnost, profesionalita a rychlost svědčí o erudice této dámy. Doporučuji.

                                                                     Za spokojeného zákazníka

Veronika B., České Budějovice

září 2021

Dobrý den pani Trmatová, moc ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování prodeje rodinného domu, který jsem zdědila. Velmi oceňuji Váš profesionální přístup a velmi dobrou a kladnou komunikaci po celou dobu prodeje. Děkuji také za vyřízení všech dokumentů a formalit o kterých jsem ani nevěděla, že se musejí k prodeji vyřídit. Ještě jednou moc děkuji a všem vašim zákazníkům vaše služby vřele doporučiji a už jsem i doporučila.

                                                                     Za spokojeného zákazníka

Vlasta Bečvářová

únor 2021

bottom of page